De Amateurs

  • Facebook

Bestuurslid: Linda Conickx

Email: deamateurs@gmail.com

De Bigaro's

  • Facebook

Voorzitter: Marleen Pauwels

Email: marleen_pauwels@telenet.be

De Binke

  • Facebook

Voorzitter: Verena Heeren

Email: verenaheeren1@hotmail.com

De Campingvrienden

  • Facebook

Voorzitter: Gwen Houben

Email: angelke.heaven@hotmail.com

De Foute Bende

  • Facebook

Voorzitter: Marco Herck

Email: cv_defoutebende@hotmail.be 

De Toetuile

  • Facebook

Voorzitter: Vanessa Peerenbooms

Email: peerenboomsvanessa@gmail.com

De Truinoskes

  • Facebook

Voorzitter: Tamara Heeren

Email: cvtruinoskes@gmail.com

Geweldig

  • Facebook

Voorzitter: Peter Delwiche

Email: peter.delwiche1@telenet.be

Orde van de Argus

  • Facebook

Voorzitter: Dirk Omloop

Email: dirk.omloop@telenet.be

Orde van de Jarretel

  • Facebook

Voorzitter: Katie Knapen

Email: katieknapen@hotmail.com

Orde van de Sacré Coeur

  • Facebook

Voorzitter: Dimitry Flossy

Email: dflossy75@gmail.com

zoz_(1).jpeg
de lounge.png
CLAES ZWART.png
logoEWT.png
hemingways_edited.jpg
DRIE GEZUSTERS LOGO.png
diestpack.png
exabyte(1).jpeg
BELGIUMMEDIA LOGO.png
sjalleman_.jpeg

© 2020 Stadscarnavalsvereniging "Orde van de Commeduur"