donkey-1.jpg

De Amateurs

  • Facebook

Bestuurslid: Linda Conickx

Email: deamateurs@gmail.com

83797966_2624875300901064_91088870894196
74617606_1160886467450795_30690713592764

De Bigaro's

  • Facebook

Voorzitter: Marleen Pauwels

Email: marleen_pauwels@telenet.be

82917761_2624871167568144_26439737842891
11080776_1618029058431697_72805934380986

De Binke

  • Facebook

Voorzitter: Verena Heeren

Email: verenaheeren1@hotmail.com

82623040_2624869107568350_51278460784350
25182282_368413773617436_735019415571414

De Campingvrienden

  • Facebook

Voorzitter: Gwen Houben

Email: angelke.heaven@hotmail.com

58378413_643053646153446_974109706698096
foute bende.png

De Foute Bende

  • Facebook

Voorzitter: Marco Herck

Email: cv_defoutebende@hotmail.be 

87487277_1017391435328269_40053836787325
10702119_1482287958704541_43622525477707

De Toetuile

  • Facebook

Voorzitter: Vanessa Peerenbooms

Email: peerenboomsvanessa@gmail.com

82592309_2624896747565586_66426210473360
16640744_407885746217526_512784694601215

De Truinoskes

  • Facebook

Voorzitter: Tamara Heeren

Email: cvtruinoskes@gmail.com

82787177_2624901170898477_56461795765780
10446016_1619832944909560_42288837497230

Geweldig

  • Facebook

Voorzitter: Peter Delwiche

Email: peter.delwiche1@telenet.be

82335363_2624879717567289_67899960082154
25394652_1591929207553147_40580120855962

Orde van de Argus

  • Facebook

Voorzitter: Dirk Omloop

Email: dirk.omloop@telenet.be

82336458_2624879677567293_47969943366234
27624636_1738721082833500_43024871432105

Orde van de Jarretel

  • Facebook

Voorzitter: Katie Knapen

Email: katieknapen@hotmail.com

87505411_2953676534671276_26757981905774
226716_185894624887052_487272754_n.jpg

Orde van de Sacré Coeur

  • Facebook

Voorzitter: Dimitry Flossy

Email: dflossy75@gmail.com

27982584_1056583304484842_72955452227231