• Orde van

Guy Rietjens

1974. Stadsjeugdprins Guy I

  • Orde van

Yves Carlier

1975. Stadsjeugdprins Yves I

  • Orde van

Dirk Janssens

1976. Stadsjeugdprins Dirk I

  • Orde van

Marc Vangrootloon

1977. Stadsjeugdprins Marc I

  • Orde van

Jo Wiame

1978. Stadsjeugdprins Jo I

  • Orde van de Witte Duif

Erwin Bovy

1979. Stadsjeugdprins Erwin I

  • Orde van et Vuirvelleke

Philip Vandeborne

1980. Stadsjeugdprins Philip I

  • Orde van het Omloopje

Dirk Omloop

1981. Stadsjeugdprins Dirk I

  • Orde van de Witpen

Eric Bovy

1982. Stadsjeugdprins Eric I

  • Orde van de Pagadder

Steven Dewaelheyns

1983.Stadsjeugdprins Steven I

  • Orde van de Snotsnaat

André Coenegrachts

1984. Stadsjeugdprins André I

  • Orde van het Cicindriake

Bob Neesen

1985. Stadsjeugdprins Bob I

  • Orde van het Kodakske

Kim Robyns

1986. Stadsjeugdprins Kim I

  • Orde van het Bisjoeke

Roel Ducatheeuw

1987. Stadsjeugdprins Roel I

  • Orde van de Witte van Brustem

Raf Gielen

1988. Stadsjeugdprins Raf I

  • Orde van 't Truweel en de Schoep

David Vervoort

1989. Stadsjeugdprins David I

  • Orde van de Batterie

Pascal Laporte

1990. Stadsjeugdprins Pascal I

  • Orde van de Postiljon

Isabelle

1990. Stadsjeugdprinses Isabelle I

  • Orde van

Sven Jardin

1991. Stadsjeugdprins Sven

  • Orde van het Frenkske van Alfina

Filip Briffoz

1992. Stadsjeugdprins Filip I

  • Orde van de Kanarie

Tim Pisane

1993. Stadsjeugdprins Tim I

  • Orde der Pappers

Tom Tomballe

1994. Stadsjeugdprins Tom I

  • Orde van

Christoff Cleeren

1995. Stadsjeugdprins Christoff I

  • Orde van de Parkwachter

Cedric Wilmots

1996. Stadsjeugdprins Cedric I

  • Orde van

Dimitry Vanaken

1997. Stadsjeugdprins Dimitry I

  • Orde van

Kevin Kempeneers

1998. Stadsjeugdprins Kevin I

  • Orde van de Sak'osj

Geoffrey Hermans

1999. Stadsjeugdprins Geoffrey I

  • Orde van

Geoffrey Hermans

2000. Stadsjeugdprins Geoffrey I

  • Orde van

Yens Ansion

2001. Stadsjeugdprins Yens I

  • Orde van 't Apoat Eppelke

Giani Creten

2002. Stadsjeugdprins Giani I

  • Orde van 't Pumpke

Sven Vandeborne

2003. Stadsjeugdprins Sven I

  • Orde van het Zwammeke

Kimberley Lonneux

2003. Stadsjeugdprinses Kimberly I

  • Orde van 't Klei Stiëenke

Katrien Smets

2004. Stadsjeugdprinses Katrien I

  • Orde van

Jordy Mathijs

2005. Stadsjeugdprins Jordy I

  • Orde van het Okino

Siobhanne Coppers

2006. Stadsjeugdprinses Siobhanne I

  • Orde van

Karolina Lammens

2007. Stadsjeugdprinses Karolina I

  • Orde van

Quirina Coppers

2008. Stadsjeugdprinses Quirina I

  • Orde van

Sarah Smets

2009. Stadsjeugdprinses Sarah I

  • Orde van het Velouke

Jeroen Scheepers

2010. Stadsjeugdprins Jeroen I

  • Orde van het Daasend Mieke

Tiana Vanelderen

2010. Stadsjeugdprinses Tiana I

  • Orde van 't Grun Tapèit

Glenn Vangeel

2011. Stadsjeugdprins Glenn I

  • Orde de Spèil-Stoase

Jessie Tweepenninckx

2012. Stadsjeugdprins Jessie I

  • Orde van 't Rap Autoke

Arne Vossius

2013. Stadsjeugdprins Arne I

  • Orde van de Visser

Sam Hommers

2014. Stadsjeugdprins Sam I

  • Orde van de Danseres

Maartje Hommers

2014. Stadsjeugdprinses Maartje I

  • Orde van STVV

Mathias Delorge

2015. Stadsjeugdprins Mathias I

  • Orde van de Geweldige Orde

Jarne Cappellen

2016. Stadsjeugdprins Jarne I

  • Orde van de Tutu

Phebe Beckers

2016. Stadsjeugdprinses Phebe I

  • Orde van den Tweeling

Rune Delwiche

2017. Stadsjeugdprins Rune I

  • Orde van den Tweeling

Joran Delwiche

2017. Stadsjeugdprins Joran I

  • Orde van 't Geweldig Prinske

Siebe Swerts

2018. Stadsjeugdprins Siebe I

  • Orde van 't Tapje

Lina Vanwiddingen

2019. Stadsjeugdprinses Lina I

Webmaster Giani Creten © 2019 Stadscarnavalsvereniging "Orde van de Commeduur"