-
Orde van
Luc Schevenels
1973. Stadsjeugdprins Luc I
-
Orde van
Guy Rietjens
1974. Stadsjeugdprins Guy I
-
Orde van
Yves Carlier
1975. Stadsjeugdprins Yves I
-
Orde van
Dirk Janssens
1976. Stadsjeugdprins Dirk I
-
Orde van
Marc Vangrootloon
1977. Stadsjeugdprins Marc I
-
Orde van de Pistolet
Jo Wiame
1978. Stadsjeugdprins Jo I
-
Orde van de Witte Duif
Erwin Bovy
1979. Stadsjeugdprins Erwin I
-
Orde van et Vuirvelleke
Philip Vandeborne
1980. Stadsjeugdprins Philip I
-
Orde van het Omloopje
Dirk Omloop
1981. Stadsjeugdprins Dirk I
-
Orde van de Witpen
Eric Bovy
1982. Stadsjeugdprins Eric I
-
Orde van de Pagadder
Steven Dewaelheyns
1983.Stadsjeugdprins Steven I
-
Orde van de Snotsnaat
André Coenegrachts
1984. Stadsjeugdprins André I
-
Orde van het Cicindriake
Bob Neesen
1985. Stadsjeugdprins Bob I
-
Orde van het Kodakske
Kim Robyns
1986. Stadsjeugdprins Kim I
-
Orde van het Bisjoeke
Roel Ducatheeuw
1987. Stadsjeugdprins Roel I
-
Orde van de Witte van Brustem
Raf Gielen
1988. Stadsjeugdprins Raf I
-
Orde van 't Truweel en de Schoep
David Vervoort
1989. Stadsjeugdprins David I
-
Orde van de Batterie
Pascal Laporte
1990. Stadsjeugdprins Pascal I
-
Orde van de Postiljon
Isabelle
1990. Stadsjeugdprinses Isabelle I
-
Orde van de Harlekijn
Sven Jardin
1991. Stadsjeugdprins Sven
-
Orde van het Frenkske van Alfina
Filip Briffoz
1992. Stadsjeugdprins Filip I
-
Orde van de Kanarie
Tim Pisane
1993. Stadsjeugdprins Tim I
-
Orde der Pappers
Tom Tomballe
1994. Stadsjeugdprins Tom I
-
Orde van
Christoff Cleeren
1995. Stadsjeugdprins Christoff I
-
Orde van de Parkwachter
Cedric Wilmots
1996. Stadsjeugdprins Cedric I
-
Orde van
Dimitry Vanaken
1997. Stadsjeugdprins Dimitry I
-
Orde van
Kevin Kempeneers
1998. Stadsjeugdprins Kevin I
-
Orde van de Sak'osj
Geoffrey Hermans
1999. Stadsjeugdprins Geoffrey I
-
Orde van
Geoffrey Hermans
2000. Stadsjeugdprins Geoffrey I
-
Orde van
Yens Ansion
2001. Stadsjeugdprins Yens I
-
Orde van 't Apoat Eppelke
Giani Creten
2002. Stadsjeugdprins Giani I
-
Orde van 't Pumpke
Sven Vandeborne
2003. Stadsjeugdprins Sven I
-
Orde van het Zwammeke
Kimberley Lonneux
2003. Stadsjeugdprinses Kimberly I
-
Orde van 't Klei Stiëenke
Katrien Smets
2004. Stadsjeugdprinses Katrien I
-
Orde van
Jordy Mathijs
2005. Stadsjeugdprins Jordy I
-
Orde van
Siobhanne Coppers
2006. Stadsjeugdprinses Siobhanne I
-
Orde van
Karolina Lammens
2007. Stadsjeugdprinses Karolina I
-
Orde van
Quirina Coppers
2008. Stadsjeugdprinses Quirina I
-
Orde van
Sarah Smets
2009. Stadsjeugdprinses Sarah I
-
Orde van het Velouke
Jeroen Scheepers
2010. Stadsjeugdprins Jeroen I
-
Orde van het Daasend Mieke
Tiana Vanelderen
2010. Stadsjeugdprinses Tiana I
-
Orde van 't Grun Tapèit
Glenn Vangeel
2011. Stadsjeugdprins Glenn I
-
Orde de Spèil-Stoase
Jessie Tweepenninckx
2012. Stadsjeugdprins Jessie I
-
Orde van 't Rap Autoke
Arne Vossius
2013. Stadsjeugdprins Arne I
-
Orde van de Visser
Sam Hommers
2014. Stadsjeugdprins Sam I
-
Orde van de Danseres
Maartje Hommers
2014. Stadsjeugdprinses Maartje I
-
Orde van STVV
Mathias Delorge
2015. Stadsjeugdprins Mathias I
-
Orde van de Geweldige Orde
Jarne Cappellen
2016. Stadsjeugdprins Jarne I
-
Orde van de Tutu
Phebe Beckers
2016. Stadsjeugdprinses Phebe I
-
Orde van den Tweeling
Rune Delwiche
2017. Stadsjeugdprins Rune I
-
Orde van den Tweeling
Joran Delwiche
2017. Stadsjeugdprins Joran I
-
Orde van 't Geweldig Prinske
Siebe Swerts
2018. Stadsjeugdprins Siebe I
-
Orde van 't Tapje
Lina Vanwiddingen
2019. Stadsjeugdprinses Lina I
-
Orde van de Zieëpbel
Amelie Lelievre
2020. Stadsjeugdprinses Amelie I
-
Orde van et Zonnestreulke
LoreLelievre